Top
کانسیلر و هایلایتر کانتورینگ Kiss Beauty

کانسیلر و هایلایتر کانتورینگ Kiss Beauty

کانتورینگ و هایلایت نمودن صورت و بدن این روزها کاربردی ترین روش برای آرایش صورت است، در این روش شما با پوشش نقایص صورت و با استفاده از سایه روشن به زیبایی می توانید آرایشی بی نقص داشته باشید. 

این محصول دارای 3 شماره مجزا در 3 رنگ متفاوت است که هر شماره آن وابسته به رنگ پوست شما مناسب خواهد بود. اما به طور کلی جهت استفاده از آن ها، قسمت تیره رنگ برای پوشش گونه، پیشانی، بینی و نواقص صورت و قسمت روشن برای زیر چشم و هایلایت گونه، لب ها و بینی استفاده می شود.

این کانسیلر با ابعاد کوچکی که دارد، برای کیف آرایشی و همچنین برایاستفاده در حین سفر بسیار مناسب است. علاوه بر سایز، مزیت دیگر این محصول دو طرفه بود یا دو کاره بودن آن است که با این خصیصه به شما این امکان را می دهد که دو محصول را در یک محصول همیشه و همه جا در کنار خود داشته باشید.

نکته آرایشی  : اگر شما در زیر چشمتان پف وجود دارد حتما به ابن نکته دقت کنید که پوشش پف مهم تر از رنگ هایلایت است پس برای پوشش پف چشم از کانسیلری با تناژ زرد استفاده کنید که در این محصول رنگ شماره C بهترین انتخاب است که هم هایلایت و هم پوشش را به خوبی ایجاد می کند .

 ویژگی ها:

کانسیلر و هایلایتر

برند: Kiss Beauty

مداد کانسیلر پیچی دو طرفه

مناسب کانتور صورت بدن 

در سه شماره مجزا (A,B,C)

وزن: 4 گرم

در صورت نیاز به مشاوره با  پشتیبانی فروشگاه تماس بگیرید
 09108783702

 


ناموجود