Top

قوانین و مقررات

ثبت اطلاعات شخصی

كاربران هنگام سفارش مي بايست اطلاعات كامل و صحيح وارد نمايند. بديهي است مسئوليت مسائل و مشكلاتي كه در اثر نقص در اطلاعات وارد شده براي سفارش و تحويل پيش مي آيد بر عهده فروشگاه پونینی نمي باشد.

• اطلاعات مورد نیاز در هنگام خرید:

نام و نام خانوادگی
اطلاعات تماس دقیق شامل آدرس ایمیل و شماره تلفن
اطلاعات آماری مثل آدرس، کدپستی، و ...

• موارد استفاده اطلاعات کاربران:

اطلاعات فوق برای ارسال کالا، و فراهم کردن خدمات بهتر برای کاربران، مورد استفاده قرار خواهند گرفت. این اطلاعات ممکن است در بهبود روند ارائه محصولات و خدمات ما به کار گرفته شوند. ممکن است به طور دوره ای ایمیل هایی درباره ی محصولات جدید، پیشنهادات ویژه یا اطلاعاتی دیگر را به آدرس ایمیلی که شما وارد نموده اید ارسال کنیم. در زمان های مختلف، امکان دارد تا از اطلاعات شما برای تماس با شما در جهت اهداف پژوهشی/تجاری استفاده نماییم. تماس با شما از طریق ایمیل، تلفن و یا فکس صورت خواهد گرفت. همچنین این سیاست وجود دارد تا به منظور سفارشی سازی فروشگاه در جهت جلب توجه بیشتر کاربران، این اطلاعات به کار گرفته شوند.


• امنیت اطلاعات:

فروشگاه پونینی متعهد می گردد تا در حفظ امنیت اطلاعات فردی کاربران تمام تلاش خود را به کار بندد. به منظور جلوگیری از دسترسی غیر مجاز و یا انتشار اطلاعات شخصی کاربران، تجهیزات الکترونیک پیشرفته و قابل مدیریت برای حفظ امنیت اطلاعات کاربران در نظر گرفته شده است.
اطلاعات شخصی شما هرگز به فروش نرسیده و همچنین بدون داشتن اجازه ی خود کاربر و یا حکم مراجع قانونی، اطلاعات به ثبت رسیده توزیع و در دسترس شخص ثالثی قرار نخواهد گرفت. چنانچه تصور می کنید اطلاعاتی از شما در دسترس ما قرار گرفته است که نادرست و یا ناقص اند، لطفاً هر چه سریعتر با ارسال یک ایمیل به ما، این موضوع را به اطلاع فروشگاه پونینی رسانده و پونینی خود را موظف نموده تا هرگونه اشکال در اطلاعات را یافته و برطرف نماید.
فروشگاه پونینی به اطلاعات خصوصي كاربران احترام گذاشته و با جديدترين تكنولوژي هاي امنيتي از آن محافظت مي نمايد.

امنیت کاربر:

ارتباط فروشگاه با كاربران فقط از طريق وسایل ارتباطی با مشخصاتی که در سایت آمده است صورت مي پذيرد و كاربران مي توانند هر زمان كه مايل بودند از طريق يكي از روش هاي ذكر شده در بخش "تماس با ما" اقدام به برقراري ارتباط با پشتيبانان سايت نموده و در اسرع وقت پاسخ خود را دريافت نمايند. توجه و دقت داشته باشید که اگر از شماره یا راه های ارتباطی غیر از آنچه در بخش تماس با ما فروشگاه پونینی، با شما تماس گرفته شود و سواستفاده گردد، هیچ مسوولیتی بر عهده این فروشگاه نمی باشد. پس حتما صفحه تماس با ما را مطالعه و تماس های دریافتی را با آن صفحه چک نمایید. بديهي است به نظراتي كه به هر شكل حاوي مسايل سياسي، مذهبي و يا توهين باشد پاسخي داده نخواهد شد.

•توجه کنید :

هرگونه نقص و عيب بايد در مدت 48 ساعت پس از دريافت كالا حتي در روزهاي تعطيل از طريق تلفن 09108783702 و يا ايميل info@ponini.ir به مركز ارتباط مشتريان فروشگاه اطلاع داده شود تا مشكل فوراً بررسي و اقدام لازم صورت پذيرد. پس از 48 ساعت هيچ اعتراضي پذيرفتني نيست 

•چگونه می توانید سوالات بیشتر خود را بپرسید؟

شما در صورت تمایل در هر زمانی می توانید سوالات خود را در مورد سیاست حفظ حریم شخصی خود از ما بپرسید و ما حتما به شما پاسخ خواهیم داد. لطفاً سوالات خود را به یکی از روش های ذکر شده در بخش تماس با ما ارسال کنید.

شماره پشتيباني:09108783702